Najnowsza książka od Vi Keeland

Książka Nie dla mnie ze strony www.taniaksiazka.pl to najnowsza pozycja od Vi Keeland. Jej książka jest premierą nie tylko w rodzimym kraju, czyli Ameryce, ale również w Polsce. Dzięki szybkiemu przetłumaczeniu książki możliwe jest, że niemalże natychmiast czytelnicy z całego świata mogą zaznajomić się z najnowszą książką Keeland niemalże natychmiast. Warto się cieszyć, ponieważ premierowa książka pisarki niesie ze sobą wiele zaskoczeń dla czytelników. Zarówno fabuła, ale też postacie są oryginalne.

Najnowsza Vi Keeland w 2021 roku

Vi Keeland jest pisarką, która regularnie tworzy nowe powieści, które są zaskakujące i poruszają różne wątki. Tym razem Vi Keeland poruszyła temat, który co prawda nie jest jej dobrze znany z jej osobistych przeżyć, ale jest to problem aktualny społecznie. Rozwód to wydarzenie, od którego cała książka się zaczyna. Główna bohaterka, którą jest Valentine spotyka to wydarzenie po całych dwudziestu latach małżeństwa. Lata te miały się nigdy nie skończyć, a ta dwójka przysięgała sobie wierność jeszcze w bardzo młodym wieku. W wieku nastu lat, w szkole średniej Valentine przysięgała swojemu mężowi wierność, miłość i uczciwość małżeńską jednak okazało się, że w przypadku tej dwójki słowa te z czasem straciły ważność. Dla Valentine nie ma jednak nic straconego, ponieważ kobieta nie załamała się po rozwodzie. Dalej patrzy ona z optymizmem w świat oraz szuka sobie kogoś nowego. Jakie okażą się być te poszukiwania dla Valentine w książce “Nie dla mnie” od Vi Keeland?

Poszukiwanie miłości w internecie

Kolejnym ważnym tematem, który ma miejsce we współczesnym świecie jest poszukiwanie miłości w internecie. To właśnie portale randkowe stają się ostatnio coraz częściej oczywistym miejscem na poszukiwanie tej drugiej połówki. Tak też stało się w przypadku Valentine. Kobieta postanowiła, że poszuka kogoś właśnie w tym miejscu. Jej poszukiwania przyniosły również wymierne efekty. Kobieta natrafiła na wolnego faceta, który zapowiada się wyjątkowo obiecująco. Jest on inteligentny, zabawny, przystojny oraz dobrze zbudowany. Pytanie w takiej sytuacji może pojawić się tylko jedno, a brzmi ono: czego kobieta może chcieć więcej. Valentine jest zachwycona jednak przeszkadza jej jedna rzecz, jest nią nie wygląd czy charakter Forda, ale jego wiek. Zdaniem kobiety jest on dla niej zdecydowanie za młody. Mimo to kobieta nie rezygnuje ze znajomości. Jest ona zbyt ciekawa Forda jako człowieka. Dlatego też postanawia, że spotka się ona z nim na żywo. Co wyniknie z tego spotkania?